Miód z sezonu 2023 wyprzedanyMiód i pyłek pszczeli z sezonu 2024 wyprzedany

Drodzy Miodożercy :)

Mamy dla Was wiadomość – miód i pyłek pszczeli z sezonu 2023 został całkowicie wyprzedany! Chcielibyśmy serdecznie podziękować każdemu z Was za zaufanie, wsparcie i za tak ogromne zainteresowanie naszymi pysznymi produktami miodowymi. Wasza miłość do naturalnych smaków i wsparcie lokalnych pasiek sprawiają, że czujemy się niezwykle zmotywowani do dalszej pracy i doskonalenia naszych produktów.

Dla tych z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji skosztować naszego miodu, mamy dobrą wiadomość! Świeży miód z sezonu 2024 będzie ponownie dostępny na przełomie maja i czerwca tego roku. Już nie możemy się doczekać, abyście mogli ponownie delektować się jego aromatem i smakiem, przenosząc Wasze podniebienia do krainy naturalnej słodyczy.

Aby być na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszej oferty miodu, nowościami i wydarzeniami w naszej pasiece, zachęcamy Was do polubienia naszego profilu na Facebooku. Będzie to doskonały sposób, abyście nie przegapili żadnych ważnych aktualizacji i mogli czerpać jeszcze więcej radości z naszych produktów:

https://www.facebook.com/miodowapanienka/

Dziękujemy jeszcze raz za Wasze wsparcie, za każdy uśmiech, który wywołuje nasz miód, oraz za pasję, którą dzielicie z nami. Jesteście niezastąpionymi partnerami w naszej przygodzie z pszczelarstwem i naturalnymi smakami.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Kasia i Mariusz z Pasieki Miodowa Panienka

Komentarze

Pozostań w kontakcie z Pasieką Miodowa Panienka
Polub lub Obserwuj:

Pasieka Miodowa Panienka FacebookPasieka Miodowa Panienka InstagramPasieka Miodowa Panienka YouTube